Kalender

Ontdek hier ons overzicht vol inspirerende activiteiten. Online webinars, lunchsessies, actiedagen, ontmoetingen,... Alles komt hier aan bod. We hopen je snel te ontmoeten op een van deze Femma-activiteiten. Live of online.

Regio
Units: Kilometers
Address, City, Zip-Code, Country, ...
Geocodes origin from free text input, with Autocomplete option.
Tue
6 May '25

Bloemschikken

Creatief
Niets is zo fris als bloemen in huis en als bloemschikster beleef je aan elke periode van het jaar plezier. Alle bloemschikactiviteiten laten toe om in te gaan op seizoenen en gelegenheden. Technieken en nieuwe tendensen vormen de basis van elke bloemschik-activiteit. En onder de begeleiding van onze lesgeefster moet dat zeker lukken.
Thu Thu
16 Jan '25 19 Jun '25

Crea-café

Creatief
Tijdens “Crea Café” kan je  breien, haken, borduren, handwerken, knutselen zoals juwelen maken, enz …  kortom alles kan.
Het is de bedoeling dat je doet wat je graag doet met soms de hulp  van de meer ervaren aanwezigen. En denk eraan het is telkens een gezellige bijeenkomst want tijdens de pauze brengen we drinken mee naar de Caulus. Deze bijeenkomst begint om 19,30 uur, is kosteloos en iedereen is welkom zowel gevorderden als  beginnelingen. 
Wed Tue
15 Jan '25 24 Jun '25

Wandelen

Bewegen
Wil je er even tussen uit? Op wandeltocht met vriendinnen? Genieten van de buitenlucht, sociaal contact en een beetje lichaamsbeweging? Dan is een wandeling als deze zeker iets voor jou!
Daarom gaan we enkele avonden een wandeling maken van ongeveer 1 uur.
We komen telkens samen aan de parochiezaal om 19.00u.
Wed Wed
21 May '25 25 Jun '25

Fietsen

Bewegen
Enkele woensdagavonden maken we een fietstocht van ongeveer 30 km.
We komen telkens aan de parochiezaal om 19.00u samen met een volledig-in-orde fiets.
Voor onze veiligheid, doe je best een fluovestje aan.
Inschrijven is niet nodig.
Sat Sun
28 Jun '25 29 Jun '25

Fietsweekeinde

Bewegen
Wil je er even tussen uit?
Op fietsweekeinde met vriendinnen?
Genieten van de buitenlucht, sociaal contact en een beetje lichaamsbeweging?
Dan is dit zeker iets voor jou!