Roosdaal Pamel

Hallo toffe Madammen,

De activiteiten kan je volgen op de site hieronder.

En ook om de foto's te bekijken van de voorbije activiteiten.

Wij hebben ook een facebookpagina : FeMma Pamel

Dit jaar gaan we ook fietsen tijdens de zomermaanden.

Vriendelijke groeten,

Het FeMma team Pamel

 

 

Roosdaal Pamel

PAMEL
Yvette Tielemans
yvette.tielemans@telenet.be
Tel. 054 33 39 42
Gsm 0478 22 14 13
Fransine Hemerijckx
fransine.h@hotmail.com
Tel. 054 33 04 72
Gsm -
Bezoek onze website.
Bezoek onze Facebook pagina.

Activiteiten

Herfstontmoetingsfeest

BBB: buik benen billen

Bloemschikles: thema Allerheiligen

BBB: buik benen billen

BBB: buik benen billen

Alle activiteiten van deze groep Zoek een activiteit in jouw buurt

Wie is wie

 

1. Christiane Tielemans  :  bestuurslid en kernlid

christianetielemans@skynet.be

054 / 33 70 01

 

2. Elga Fahy  :  kernlid

elga.fahy@telenet.be


054 / 33 97 16

3. Fransine Hemerijckx  :  bestuurslid en kernlid

f.hemerijckx@skynet.be

054 / 33 04 72

 

4. Irène Van Bellinghen  :  kernlid

irene.vanbellinghen@telenet.be

0476 / 89 11 83

 

 5. Kathy Bert  :  kernlid

van.de.voorde.bert@telenet.be


0497 / 10 92 75

 

6. Lieve Wijns  :  bestuurslid en kernlid

wijns.lieve@gmail.com

054 / 33 52 27

 

  7. Vera Fieremans  :  kernlid


vfieremans@skynet .be

0478 / 69 86 20
 

 8. Marcella Evenepoel  :  kernlid

marcella.evenepoel@belgacom.be

054 / 32 54 34

 

  9. Marie-Jeanne Rappaille  : kernlid

m-j@skynet.be


054 / 32 59 13

 

10. Myriam Lievens  :  bestuurslid en kernlid

myriam_lievens@hotmail.com

0479 / 83 15 55

 

  11. Nadine Jacobs  :  kernlid

nadine.jacobs1@gmail.com


054 / 32 53 66

 

12. Rita Tielemans  :  kernlid

rita.tielemans@outlook.com

 

0476 / 86 34 89

 

  13. Annemie Van Eeckhoudt  :  kernlid

amvaneeckhoudt@skynet.be

054 / 32 26 97

 

 14. Yvette Tielemans  :  bestuurslid en kernlid

yvette.tielemans@telenet.be

054 / 33 39 42

 

 


/

Privacyverklaring

Onze plaatselijke Femmagroep bewaart enkel de gegevens die ze van jou ontvangt bij het afsluiten van je lidmaatschap (naam en adres, geboortedatum, contactgegevens). Deze gegevens worden opgeslagen in de beveiligde databank van Femma vzw, Urbain Britsierslaan 5 te 1030 Brussel. Op basis van deze databank kunnen Excellijsten getrokken worden om de vrijwilligers toe te laten de plaatselijke werking te organiseren. De gegevens worden tot maximum 5 jaar na het stoppen van je lidmaatschap bewaard.

Neem je als niet-lid deel aan onze activiteiten, dan nemen we je gegevens op in een beveiligde deelnemerslijst en verwijderen we deze gegevens zo snel mogelijk na de activiteit.

Ben je geïnteresseerd in onze werking en gaf je je uitdrukkelijke toestemming om op de hoogte gehouden te worden? Ook dan bewaren we je gegevens in een apart, beveiligd bestand tot maximum 5  jaar nadat je je toestemming gaf.

Je gegevens worden enkel gebruikt om de plaatselijke Femmawerking te kunnen organiseren: administratie, communicatie, uitnodigingen, praktische info, promotie, een eventuele extra afgesloten verzekering, enz. Wij geven geen gegevens door aan externen.

Als je je gegevens wil inkijken, verbeteren of intrekken, kan dit steeds via mail aan leden@femma.be (Femma vzw) of via jouw plaatselijke Femmagroep.  Je vindt de contactgegevens op deze pagina.

Onze plaatselijke Femmagroep verklaart hierbij de Europese Verordening 2016/679 rond de bescherming van persoonsgegevens na te leven.