L'équipe Beweging

Brenda Deny
Directeur Beweging
brenda.deny@femma.be
02 246 51 60


Lobke Gielkens
Redacteur Femma
lobke.gielkens@femma.be
02 246 51 64


Jade Yorks
Redacteur Femma
jade.yorks@femma.be
02 246 51 65


Kries Claeys
Redactie
kries.claeys@femma.be
02 246 51 61


Tom Bruynooghe
Pr en promotie
tom.bruynooghe@femma.be
02 246 51 62

Veerle Vlasselaer
Stafmedewerker basiswerking en Verantwoordelijke vrouwenreizen
veerle.vlasselaer@femma.be
02 246 51 41


Katrien Claes
Verantwoordelijke marketing en evenementen
katrien.claes@femma.be
02 246 51 44
 
Mien Quartier
Verantwoordelijke basiswerking en Femmazine
mien.quartier@femma.be
02 246 51 43

Liesje Berteloot
Manager digitale content
liesje.berteloot@femma.be
02 246 51 63
 
Els Moerman
Zingevingscoördinator
els.moerman@femma.be
0473 54 99 97
Enkel op dinsdag en donderdag

Annick Geets
Redacteur Femma
annick.geets@femma.be
02 246 51 64