Administration

Brigitte De Bal
Directeur Administratie
brigitte.debal@femma.be
02 246 51 12


Anita Monsieur
Ledenadministratie Antwerpen, Vlaams-Brabant en nationale leden
leden@femma.be
02 246 51 21

Wendy Toelen
Ledenadministratie Oost- en West-Vlaanderen en Limburg
leden@femma.be
02 246 51 22

Lieve Maris
Activiteitenadministratie Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant en Brussel
lieve.maris@femma.be
02 246 51 17

Rita Wauters
Administratie Praktische School en lesgevers
rita.wauters@femma.be
02 246 51 19

Rita Maes
Onthaal
rita.maes@femma.be
02 246 51 11


Veerle Dehertog
Administratie lesgevers
veerle.dehertog@femma.be
02 246 51 14


Marijke Dehertog
Beheer registratiesysteem en Webwijzer
marijke.dehertog@femma.be
02 246 51 13


Josée Herdewijn
Activiteitenadministratie Oost-en West-Vlaanderen en Helpdesk Webwijzer
josee.herdewijn@femma.be
02 246 51 20

Karin Van Gucht
Economaat, copycenter en verzending promomateriaal
karin.vangucht@femma.be
02 246 51 28

Gerda Notebaert
Onthaal
gerda.notebaert@femma.be
02 246 51 11


Chris Oostens
Onthaal, administratie vrouwenreizen en administratie Femma
chris.oostens@femma.be
02 246 51 24