Groepsbegeleiding

Antwerpen - Limburg - Vlaams-Brabant  (LIMBRANT)

 
Mien Quartier: Coach team LIMBRANT
0485 83 67 31
mien.quartier@femma.be
Werkt niet op woensdag
 
 
Ariana Barku
0478 31 36 27
ariana.barku@femma.be

Werkt niet op woensdag

Cil Van Ostaeyen
0472 50 85 32
cil.vanostaeyen@femma.be

Werkt niet op woensdag

Fadma Bellaghmouch
0477 98 38 32
fadma.bellaghmouch@femma.be

Hilde Beuls
0472 50 85 51
hilde.beuls@femma.be

Werkt niet op woensdag en donderdag

Joke Van den Eynde
0495 50 82 19
joke.vandeneynde@femma.be

Karolien Verdonck
0472 50 85 39
karolien.verdonck@femma.be

Werkt niet op woensdag

Kathleen Ghysels
02 246 51  47
0472 83 83 57
kathleen.ghysels@femma.be

Kristel Jappens
02 246 51 52
0472 57 36 58
kristel.jappens@femma.be

Lieve Janssens
0472 50 85 35
lieve.janssens@femma.be

Werkt niet op woensdag

Michèle Bours
0484 41 56 80
michele.bours@femma.be

Mieke Dobbelaere
0486 35 48 78
mieke.dobbelaere@femma.be

 

Anne Rondas: Groepsondersteuner LIMBRANT
02 246 51 42
0472 57 36 69
anne.rondas@femma.be

 

Femma Quartier (Brussel)

Josée Van de Wiele
0486 51 67 56
josee.vandewiele@femma.be

Meriem Saissi
0485 16 55 83

meriem.saissi@femma.be

R’himo Assecoum
0473 83 16 50
rhimo.assecoum@femma.be

 

Mien Quartier: Coach Femma Quartier
0485 83 67 31
mien.quartier@femma.be