Beweging

Beweging

Het team Beweging beweegt vrouwen via zingevende basiswerking. Onze groepen en onze vrijwilligers staan centraal. De Groepsbegeleiders begeleiden en ondersteunen de vrijwilligers in de lokale groepen, de collega's van de Praktische School werken een aantrekkelijk aanbod uit voor de lokale groepen en met 'Femma voor jou' bieden wij een persoonlijk vormingsaanbod voor onze vrijwilligers. De verantwoordelijke Zingeving maakt deel uit van het team en ook de projecten 100 jaar Femma en de Makerij worden hier ontwikkeld. Het team zorgt tevens voor een vlotte administratieve ondersteuning van de groepswerking (ledenadministratie, activiteitenadminstratie en opvolging lesgevers) en voor een vlotte interne en externe Communicatie.  

 

Brenda Deny
Directeur Beweging
brenda.deny@femma.be
Tel. 02 246 51 60 – gsm 0479 93 08 81                             

Elke Olivier
Directeur Beweging
elke.olivier@femma.be
Tel. 02 246 51 32 – gsm 0472 57 36 44

 

Femma voor jou, persoonlijke vorming voor vrouwen

Rita De Roeck
Femma voor jou
rita.deroeck@femma.be
gsm 0495 25 24 69

 

Leden en ledenadministratie

Anita Monsieur
Ledenadministratie Antwerpen, Vlaams-Brabant en nationale leden
anita.monsieur@femma.be
Tel. 02 246 51 21 – gsm 0471 74 02 72

Wendy Toelen
Ledenadministratie Oost- en West-Vlaanderen en Limburg
wendy.toelen@femma.be
Tel. 02 246 51 22 – gsm 0471 74 02 77

Kim Pintens
Verantwoordelijk voor communicatie, marketing, ledenwerving en -binding
Tel. 02 246 51 62 – gsm 0485 89 08 61

 

De Praktische School

Ethelka Dexters
Aanbod Praktische School
ethelka.dexters@femma.be
Tel. 02 246 51 45 – 0474 08 14 68

Gonda François
Aanbod Praktische School
gonda.francois@femma.be
Tel. 02 246 51 46 – gsm 0479 64 98 20

Werkt niet op woensdag

Josée Herdewijn
Activiteitenadministratie Oost-en West-Vlaanderen en Helpdesk Webwijzer
josee.herdewijn@femma.be
Tel.  02 246 51 20 – gsm 0476 67 34 10

Werkt niet op woensdag

Lieve Maris
Activiteitenadministratie Antwerpen, Limburg en Vlaams-Brabant en Brussel
lieve.maris@femma.be
Tel. 02 246 51 17 – gsm 0479 41 67 86

Lydia Plessers
Verantwoordelijke lesgevers
lydia.plessers@femma.be
Tel. 02 246 51 44 – gsm 0479 68 93 31

Werkt niet op vrijdag

Karin Van Gucht
Administratie lesgevers en economaat
karin.vangucht@femma.be
Tel. 02 246 51 28

Werkt niet op woensdag

Veerle Dehertog
Administratie lesgevers
veerle.dehertog@femma.be
Tel. 02 246 51 14

Werkt niet op maandag en vrijdag en is niet bereikbaar op woensdag.

Myriam Wauters           
Praktische School: aanbod voor kwetsbare mama’s           
myriam.wauters@femma.be
Tel. 02 246 51 24 – 0485 91 84 44    
Website: www.depraktischeschool.be

Werkt niet op woensdagnamiddag.

 

100 jaar Femma

Chris Goossens
100 jaar Femma
chris.goossens@femma.be
Tel. 02 246 51 34 – gsm 0478 88 10 33

Werkt niet op woensdag

 

Communicatie

Jade Yorks
Redactie tijdschrift
jade.yorks@femma.be
Tel. 02 246 51 65 – gsm 0473 53 16 20 

Werkt niet op maandag

Lobke Gielkens
Redactie tijdschrift
lobke.gielkens@femma.be
Tel. 02 246 51 48  gsm 0477 65 64 73

Werkt niet op woensdag

Annick Geets
Website en preventie
annick.geets@femma.be
Tel. 02 246 51 64 – gsm 0495 63 54 65

Werkt niet op woensdagnamiddag en niet op vrijdag.

Liesje Berteloot
Sociale media en website
liesje.berteloot@femma.be
Tel. 02 246 51 63 – gsm 0473 53 38 94     

Kim Pintens
Communicatie, marketing, ledenwerving en -binding
kim.pintens@femma.be
Tel. 02 246 51 62 – gsm 0485 89 08 61

 

Zingeving

Elke Olivier

Directeur Beweging en aanspreekpunt zingeving
elke.olivier@femma.be
Gsm 0472 57 36 44