Algemeen beleid

Algemeen beleid

De dienst beleid is verantwoordelijk voor het algemeen beleid van de organisatie en ziet erop toe dat strategische beslissingen operationeel worden gemaakt. De beleidsmedewerkers, de directiesecretaresse, personeelsbeleid, de boekhouding en de vrouwenreizen maken er deel van uit.

 

Eva Brumagne
Algemeen directeur Femma en voorzitter Praktische School
eva.brumagne@femma.be
Tel. 02 246 51 01

Riet Ory
Adjunct-algemeen directeur Femma
riet.ory@femma.be
Tel. 02 246 51 02 – gsm 0494 34 20 57                           

Joke Callens
Directiesecretariaat
joke.callens@femma.be
Tel. 02 246 51 00  – gsm 0486 11 12 34                             

 

Beleidsmedewerkers

Ilse de Vooght
Combinatie betaalde en onbetaalde arbeid
ilse.devooght@femma.be
Tel. 02 246 51 53 – gsm 0497 59 35 12                            

Jeroen Lievens
Combinatie betaalde en onbetaalde arbeid
jeroen.lievens@femma.be
Tel. 02 246 51 50 – gsm 0471 74 02 64                            

 

Personeel en HR

Bieke Verhoelst
Personeelsbeleid en HR
bieke.verhoelst@femma.be
Tel. 02 246 51 03 – gsm 0473 51 63 04                               

Rita Van Eynde
Personeeldadministratie
rita.vaneynde@femma.be
Tel. 02 246 51 04 – gsm 0471 74 02 91

Werkt niet op vrijdag

 

Boekhouding en financiën

Geert Wittock
Verantwoordelijke boekhouding en financiën
geert.wittock@femma.be
Tel. 02 246 51 33 – gsm 0494  66 19 47

Martine Van den Broeck
Boekhouding
martine.vandenbroeck@femma.be
Tel. 02  246 51 31 – gsm 0471  74 02 80

Werkt niet op woensdagnamiddag en niet op vrijdag

 

Vrouwenreizen

Veerle Vlasselaer
Verantwoordelijke Vrouwenreizen
veerle.vlasselaer@femma.be
Tel. 02 246 51 41 – gsm 0473 99 28 01